Osteoporoza gdańsk

Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy już od wielu lat poważa się uznaniem i szacunkiem ze strony naszego społeczeństwa. Powiązane jest to z tym, iż misją centrum jest walka z osteoporozą oraz pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Trzeba również podkreślić, iż Centrum to zarówno gabinet densytometryczny, w którym wykonywane są badania gęstości kości. Jednocześnie działa tutaj także Poradnia Leczenia, jaka dokłada wszystkich starań, aby pomagać wszelkim pacjentom. Dzięki temu, że Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy współpracuje z działającym w ramach NZOZ Intermedica laboratorium, wszelcy pacjenci potrafią na bieżąco wykonać badania dodatkowe a także z pracownią RTG. Poza tym każdy pacjent może także skorzystać z konsultacji lekarza ortopedy, endokrynologa i ginekologa a także skorzystanie z poradni rehabilitacyjnej.

  • Tytuł wpisu: Osteoporoza gdańsk
  • Adres witryny: osteoporoza.med.pl
  • Data dodania: 10.01.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.5/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wizyty Domowe Warszawa

Wizyty Domowe Warszawa »Dodano - 13.10.2011

Firma J.J. CAPRICORN to jedna z pierwszych firm działających na rynku medycznym stworzona w 1987 roku w celu udzielania kompleksowych usług z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Początkowo obsługiwała jedynie prywatnych pacjentów, a od roku 1999 wraz z wejściem reformy służby zdrowia stała się pro... zobacz szczegóły wpisu »

Stomatolog Katowice

Stomatolog Katowice »Dodano - 14.12.2011

Coraz więcej ludzi szuka wyspecjalizowanego stomatologa posiadającego stronę internetową aby odnaleźć informacje które dotyczą stomatologa. Witryna www tego gabinetu dentystycznego ciągle dostarcza informacji pacjentom szukającym gabinetu który spełnia wymogi nawet wybitnie wymagających pacjentów.Jest tak ponieważ jest... zobacz szczegóły wpisu »

Optyk gniezno

Optyk gniezno »Dodano - 10.01.2013

Zachęcamy do zapoznania się ze drobiazgową ofertą którą proponuje "OPTYK M. TROSZAK". Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Roosevelta obok "Netto" w Gnieźnie. Pierwszy Zakład Optyczny został założony w 1999 roku i od tego czasu zyskał ogromne zgromadzenie zaspokojonych nabywców. Równocześnie... zobacz szczegóły wpisu »

Aod-emmanuel.sk5.eu

Aod-emmanuel.sk5.eu »Dodano - 20.10.2016

Agencja Opieki Domowej Emmanuel z Gdańska to zespół profesjonalistów, którzy zajmują się między innymi opieką nad osobami starszymi oraz opieką poszpitalną. Propozycje jakie są tam przygotowane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Można skorzystać również z pomocy domowej, którą zajmują się pracownicy te... zobacz szczegóły wpisu »

Defibrylatory AED - Defimed

Defibrylatory AED - Defimed »Dodano - 22.12.2020

DefiMed-AED jest przedstawicielem Physio-Control Polska w kategorii produktów AED (ang. Automated External Defibrillator) czyli automatycznych defibrylatorów zewnętrznych na terenie Polski. Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny to maszyna przygotowana do resuscytacji w tam gdzie jest dużo ludzi, gdzie prawdopodobieństwo... zobacz szczegóły wpisu »

Zabiegi na cellulit i odchudzające Kraków

Zabiegi na cellulit i odchudz »Dodano - 03.10.2021

Klinika Przemian to nowoczesna klinika wyposażona w profesjonalny i skuteczny sprzęt. Oferujemy zabiegi na cellulit i odchudzające Kraków. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi jak karboksyterapia, kriolipoliza, liposukcja ultradźwiękowa, lipoliza iniekcyjna. Mnóstwo pozytywnych opinii od naszych zadowolonych pac... zobacz szczegóły wpisu »