Fotografia produktowa – cennik, galeria, oferta

Fotografia produktowa jest motorem reklamy. Mimo to wielu małopolskich przedsiębiorców martwi się, jaka jest jej cena? Wychodzimy naprzeciw potrzebom małopolskich firm, które potrzebują usług wysokiej jakości, ale też jawnego cennika fotograficznego. Na naszej stronie zamieściliśmy aktualny cennik zawierający ceny fotografii produktowej i reklamowej. Proszę jednak spojrzeć na ceny fotografii produktowej tak, by dostrzec, co zyskują Państwo decydując się na usługi fachowego fotografa reklamowego. Profesjonalna fotografia produktowa przynosi Państwu zyski. Fotografie packshot na białym tle, jakie wytwarzamy po atrakcyjnych cenach eksponują zalety produktów ich przyszłym użytkownikom. Spełniają funkcję nie tylko informacyjną, ale też reklamową. Natomiast aranżowana fotografia produktowa niesie ze sobą informację o marce, przenosi na głębszy poziom reklamy, a sesje zdjęciowe z udziałem ludzi prezentujących produkt to działanie skierowane już nie tylko na reklamę, ale też zbudowanie prestiżu organizacji. Kiedy weźmiemy pod uwagę wyżej wymienione elementy i zrozumiemy, że fotografia reklamowa to inwestycja w firmę, kolejne punkty z cennika fotografii produktowej stają się zrozumiałe i wydają się zaskakująco niskie!
W naszej propozycji usług fotograficznych dla firm, poza fotografią produktową i reklamową umieściliśmy także inne pola działalności fotograficznej dla biznesu. W ofercie dla małopolskich firm nie brakuje również portretu wizerunkowego i fotografowania imprez promocyjnych i integracyjnych (dodatkowo z cennikiem na stronie WWW).
Wizytówka internetowa naszej Agencji Foto zawiera nie tylko propozycję współpracy w zakresie fotografii produktowej, reklamowej, fotografowania imprez, portretu wizerunkowego. Znajdą tam Państwo również wiele przydatnych informacji jak cennik fotografii produktowej a także nasze zadbane i bogate portfolio fotograficzne, pamiętnik internetowy i bazę wiedzy o fotografii reklamowej ze słownikiem – podpowiadamy, aby tam zacząć.

  • Tytuł wpisu: Fotografia produktowa – cennik, galeria, oferta
  • Adres witryny: www.galentc.eu
  • Data dodania: 15.05.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.8/10 (20 głosów)

Komentarze:

  • Rafał » Raportuj komentarz

    Bardzo dziękuję za ujawnienie cenników fotografii produktowej. Można by jeszcze dodać opcje jakościowe. Planuję wykonanie zdjęć produktowych do swojego sklepu internetowego i chciałbym mieć wybór.

    Data dodania: 17 02 2015

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Fotografia ślubna Bydgoszcz »Dodano - 16.10.2012

Organizując tak fascynujące i doskonałe chwile jakimi niewątpliwie jest dzień ślubu wiele par zastanawia się którego wybrać fotografa ślubnego. Fotografia ślubna Bydgoszcz to wiele szans, inspiracji i interesujących miejsc na zrobienie zdjęcia ślubne Bydgoszcz. Dążąc do ideału chcę wykorzystywać najnowocześniejsze tech... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf Kraków

Fotograf Kraków »Dodano - 13.01.2014

Od kilku lat zajmuję się fotografią ślubną, portretową, dziecięcą. Pracuję przede wszystkim na terenie Krakowa ale chętnie akceptuję zamówienia z innych rejonów kraju. Zachęcam Państwa do zapoznania się z moimi fotografiami przedstawionymi na stronie internetowej. Fotografia jest dla mnie pasją i misją. Na moją technik... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf ślubny Konin, Wideofilmowanie ślubne Konin

Fotograf ślubny Konin, Wideof »Dodano - 04.08.2014

Fotografia ślubna Konin, to dziedzina sztuki która wymaga od wykonującego ją, najwyższego zaangażowania się w jej wykonywanie, a także dużego przywiązywania uwagi do szczegółów w trakcie robienia zdjęć ślubnych lub wideofilmowania ślubnego. Firma s-foto jest świadoma powyższej zasady i stara się je spełniać możliwie na... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf Zamość :: Marek Ćwik

Fotograf Zamość :: Marek Ćwik »Dodano - 15.11.2014

Poszukujecie doświadczonego fotografa, który stworzy śliczne zdjęcia na Waszym ślubie ?Człowieka, który do fotografii podchodzi bezpretensjonalnie i z sercem ?Fotografia weselna to sfera fotografii która winna być poniekąd pasją ale również powinna pozwalać rzucić okiem na świat z innej perspektywy.W mojej powszedniej ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia-slubna-radom.com.pl

Fotografia-slubna-radom.com.p »Dodano - 22.12.2014

Fotograf Piotr Łyczak zamieszkujący w Radomiu świadczy usługi w obszarze bardzo profesjonalnych fotografii z różnorodnych uroczystości rodzinnych i pamiątkowych. Do wszystkich zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, bez rutyny. Zapewnia kompleksowe, fachowe usługi bez niespodzianek i niedomówień. W pracy używa tylko... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia packshot 360 Warszawa

Zdjęcia packshot 360 Warszawa »Dodano - 13.04.2016

Coolpackshots studio fotografii produktowej w mieście Warszawa z wieloletnim doświadczeniem oraz cieszące się zaufaniem kilkudziesięciu firm z całego Polski oferuje wykonanie na zlecenie fotografii reklamowych takich jak packshot tradycyjny, statyczny oraz animacje obrotowe zwane jako packshot 360. Mając dużą wiedzę za... zobacz szczegóły wpisu »