Fotografia produktowa – cennik, galeria, oferta

Fotografia produktowa jest motorem reklamy. Mimo to wielu małopolskich przedsiębiorców martwi się, jaka jest jej cena? Wychodzimy naprzeciw potrzebom małopolskich firm, które potrzebują usług wysokiej jakości, ale też jawnego cennika fotograficznego. Na naszej stronie zamieściliśmy aktualny cennik zawierający ceny fotografii produktowej i reklamowej. Proszę jednak spojrzeć na ceny fotografii produktowej tak, by dostrzec, co zyskują Państwo decydując się na usługi fachowego fotografa reklamowego. Profesjonalna fotografia produktowa przynosi Państwu zyski. Fotografie packshot na białym tle, jakie wytwarzamy po atrakcyjnych cenach eksponują zalety produktów ich przyszłym użytkownikom. Spełniają funkcję nie tylko informacyjną, ale też reklamową. Natomiast aranżowana fotografia produktowa niesie ze sobą informację o marce, przenosi na głębszy poziom reklamy, a sesje zdjęciowe z udziałem ludzi prezentujących produkt to działanie skierowane już nie tylko na reklamę, ale też zbudowanie prestiżu organizacji. Kiedy weźmiemy pod uwagę wyżej wymienione elementy i zrozumiemy, że fotografia reklamowa to inwestycja w firmę, kolejne punkty z cennika fotografii produktowej stają się zrozumiałe i wydają się zaskakująco niskie!
W naszej propozycji usług fotograficznych dla firm, poza fotografią produktową i reklamową umieściliśmy także inne pola działalności fotograficznej dla biznesu. W ofercie dla małopolskich firm nie brakuje również portretu wizerunkowego i fotografowania imprez promocyjnych i integracyjnych (dodatkowo z cennikiem na stronie WWW).
Wizytówka internetowa naszej Agencji Foto zawiera nie tylko propozycję współpracy w zakresie fotografii produktowej, reklamowej, fotografowania imprez, portretu wizerunkowego. Znajdą tam Państwo również wiele przydatnych informacji jak cennik fotografii produktowej a także nasze zadbane i bogate portfolio fotograficzne, pamiętnik internetowy i bazę wiedzy o fotografii reklamowej ze słownikiem – podpowiadamy, aby tam zacząć.

  • Tytuł wpisu: Fotografia produktowa – cennik, galeria, oferta
  • Adres witryny: www.galentc.eu
  • Data dodania: 15.05.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.5/10 (23 głosów)

Komentarze:

  • Rafał » Raportuj komentarz

    Bardzo dziękuję za ujawnienie cenników fotografii produktowej. Można by jeszcze dodać opcje jakościowe. Planuję wykonanie zdjęć produktowych do swojego sklepu internetowego i chciałbym mieć wybór.

    Data dodania: 17 02 2015

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kursy Fotograficzne

Kursy Fotograficzne »Dodano - 08.09.2011

Dobrym sposobem na doskonalenie swoich umiejętności są kursy fotografii. Nauka fotografii rządzi się bowiem własnymi zasadami. Potrzeba nie tylko chęci do pracy i wielu ćwiczeń. Wybierając szkolenie należy więc zwracać szczególną uwagę, aby nauczyciele mięli doświadczenie w pracy z aparatem oraz posiadali odpowiednią w... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna Kielce

Fotografia ślubna Kielce »Dodano - 10.10.2011

Fotograf ślubny musi np. potrafić wyselekcjonować nieszablonowy plener dzięki czemu zdjęcia ślubne będą pamiątką na całe życie. Fotografia jak każda inna dziedzina jest w Kielcach wielce rozwinięta. Zapewne tym samym firmy z Warszawy często sięgają po usługi fotografa z Kielc. Mamy nadzieję że wybiorą Państwo profesjon... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia cyfrowe

Zdjęcia cyfrowe »Dodano - 16.11.2011

Fotokubin.pl – to nasze laboratorium, które oferuje kompleksowe obrabianie fotografii rozmaitego typu, zaczynając od drukowania zdjęć cyfrowych o różnych rozszerzeniach i rozmiarach oraz pochodzące z różnych, dostępnych w sprzedaży nośników danych, kończąc na tworzeniu właściwie wszystkich dostępnych na rynku fotogadże... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Ślubna, Reportażowa

Fotografia Ślubna, Reportażow »Dodano - 04.02.2012

Wyjście z kościoła. Zasadnicze żeby to najpierw goście z niego odeszli, na samym krańcu Wy, ażeby miał Was kto przywitać na zewnątrz.. No i tak samo jak przy wejściu czyli umiarkowanie i pokojowo z głową uniesioną wysoce. Chwilę po wyjściu z kościoła zawsze robi się fotografie grupowe, tak aby nikt nie zdążył uciec. Św... zobacz szczegóły wpisu »

Album na zdjęcia

Album na zdjęcia »Dodano - 08.02.2012

Polecany sklep trudni się sprzedażą internetową produktów i akcesoriów fotograficznych. Mamy bogatą gamę produktów, wśród których mieści się między innymi album na zdjęcia. Oferujemy też akumulatory, pendrives, czytniki, filtry. Nasz asortyment obfituje w ładne antyramy na zdjęcia. Dostępne są one w licznych wariantach... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna zielona góra

Fotografia ślubna zielona gór »Dodano - 01.03.2012

Fotograf ślubny Gorzów, Przemysław Markowski to świetny wybór, żeby mieć pewność zachwycających i niebanalnych pamiątek z tak istotnego momentu w naszym życiu. Swoje możliwości ukazał on na stronie www.photo-markowski.net, gdzie możemy podziwiać zbiór różnorodnego typu zdjęć – tak z sesji w plenerze jak i z samego wese... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia ślubne Kraków

Zdjęcia ślubne Kraków »Dodano - 15.03.2012

Promowana witryna jest własnością fotografa ślubnego Wojciecha Marzec. Kraków to jedno z wielu miejsc, w których oferowane są zdjęcia ślubne. Fotografie tego autora były nieraz wyróżniane oraz publikowane. Celem tego fotografa jest dostarczenie Młodej Parze niezwykłej pamiątki. Specjalista ten zajmuje się dokumentowani... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf ślubny Włocławek

Fotograf ślubny Włocławek »Dodano - 12.12.2014

Śliczny dzień, jaki wymaga imponującego uwiecznienia. To oczywiście wesele - wyjątkowa chwila w życiu, na jaką czekamy. Warto, aby ta chwila została uchwycona na fotografiach. Fotograf ślubny Toruń zagwarantuje Państwu nie tylko doświadczoną oprawę fotograficzną, ale zajmie się także przygotowaniem albumu i całej sesji... zobacz szczegóły wpisu »