Pomoc drogowa warszawa

jestesmy firma swiadczeca uslugi pomocy drogowej w miescie warszawa. dzialamy 7 dni w tygodniu, 365 w roku. dysponujemy specjalistycznym sprzetem do holowania samochodow osobowych z miejsca awarii lub kolizji. zgloszenia przyjmujemy pod calodobowym numerem telefonu 601252050. wystarczy jeden telefon by nasza pomoc dotarla szybko do miejsca zdarzenia. dysponujemy zaprzyjaznionym warsztatem mechaniki pojazdowej gdzie zawsze klient moze bezpiecznie pozostawic auto do naprawy. realizujemy takie uslugi jak holowanie, awaryjne uruchomienie z kabli rozruchowych, pomagamy wymienic kolo. zapraszamy

  • Tytuł wpisu: Pomoc drogowa warszawa
  • Adres witryny: jgraczkowski.pl
  • Data dodania: 28.12.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.4/10 (8 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Drzwi Gorzów

Drzwi Gorzów »Dodano - 27.02.2017

Musicie mieć na uwadze, że profesjonalne otwieranie samochodu, awaryjne otwieranie zamków to coś dla specjalistów. Nasza firma proponuje awaryjne otwieranie samochodów, doskonałe otwieranie mieszkań, a także takie działania jak choćby naprawa stacyjek, jak choćby dorabianie kluczy. Zachęcamy do zamawiania naszych usług... zobacz szczegóły wpisu »

Parking Wrocław lotnisko

Parking Wrocław lotnisko »Dodano - 22.08.2017

Parking przy lotnisku na terenie Wrocławia to świetna opcja dla wszystkich osób, którzy na dłużej wylatują z kraju i nie mają co zrobić z samochodem. Parking lotnisko Wrocław jest strzeżony, a więc nie trzeba obawiać się o to, że po przylocie do Polski samochodu się na nim nie zastanie. Nie stanie się z nim nic złego, ... zobacz szczegóły wpisu »

Mobilna wulkanizacja Warszawa

Mobilna wulkanizacja Warszawa »Dodano - 23.03.2021

Awaria związana z ogumieniem pojazdu to całkiem częsta sprawa, wie to każdy właściciel auta. Bardzo często takowa przykra sytuacja może się zadziać w miejscu gdzie nie ma blisko zakładu wulkanizacyjnego. Co wtedy zrobić? Najlepiej zamówić po niezawodny 24 h z dojazdem do klienta serwis wulkanizacyjny. Serwis świadczy u... zobacz szczegóły wpisu »

Laweta Kraków

Laweta Kraków »Dodano - 23.03.2021

W Krakowie znajduje się firma, która świadczy usługi holowania pojazdów, a dojazd do klienta zajmuje jej tylko parę minut. Firma świadczy usługi holowania głównie po kolizjach albo awariach na obszarze wszystkich części Krakowa, a także sąsiadujących miejscowości i na autostradzie A4. W razie konieczności po uprzednim ... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie, pomoc drogowa w Krakowie

Holowanie, pomoc drogowa w Kr »Dodano - 29.03.2021

Profesjonalna pomoc drogowa jest do Waszej dyspozycji na terenie miasta Kraków oraz w okolicznych miejscowościach. Możecie nas także spotkać w Wieliczce, Libertowie, na Zakopiance. Jeżeli macie problem z autem i nie wiecie jak możecie sobie poradzić, a czas Was goni, to nasi pracownicy bardzo szybko pojawią się na miej... zobacz szczegóły wpisu »

Mobilna wulkanizacja Niemcy

Mobilna wulkanizacja Niemcy »Dodano - 24.12.2021

Jeżdżąc każdego dnia pojazdem po drogach czasem może przydarzyć się nieoczekiwana awaria ogumienia. W przypadku takiej sytuacji gdy będziemy znajdować się na terenie Niemiec zazwyczaj nie jesteśmy w stanie samodzielnie usunąć usterki. W takiej sytuacji najlepiej zamówić niezawodny całodobowy mobilny serwis opon Niemcy.... zobacz szczegóły wpisu »

Jakie są usługi pomocy drogowej?

Jakie są usługi pomocy drogow »Dodano - 11.01.2022

Pomoc drogowa zwykle oferuje swoje usługi tym kierowcom, którzy ulegli jakimś wypadkom. Przybywa na miejsce zdarzenia i następnie zajmuje się uszkodzonym pojazdem. Przeważnie odstawia go albo przed dom lub mieszkanie klienta, albo transportuje je do jakiegoś warsztatu samochodowego. Może też przeprowadzić holowanie aut... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis samochodów ciężarowych - TIR

Serwis samochodów ciężarowych »Dodano - 14.05.2022

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Serwisowego Mostki. Nasz truck service oferuje kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki i napraw samochodów ciężarowych. Oferujemy serwis opon, serwis klimatyzacji, naprawę i wymianę podzespołów w pojazdach. Ponadto, wykonujemy serwis i naprawy w zakresie m.in. ukł... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa Poznań

Pomoc drogowa Poznań »Dodano - 06.12.2022

Przyczyn incydentów na drodze jest wiele. Bez względu na powód, każdą sytuację trzeba rozwiązać. To zadanie dla nas, profesjonalnej pomocy drogowej, która w małym palcu ma wszelkie techniki udzielania sprawnego i solidnego wsparcia. Nasza drużyna fachowców ma za sobą lata zbierania doświadczenia, dzięki czemu teraz dok... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa Kraków

Pomoc drogowa Kraków »Dodano - 06.12.2022

EURO HOL to firma, gwarantująca profesjonalną obsługę oraz natychmiastową reakcję na wezwanie. Działamy jako fachowa i kompleksowa pomoc drogowa i holowanie na terenie Krakowa, ale także i okolicznych miejscowości. Nasza drużyna składa się jedynie z zawodowców, gotowych do niesienia wsparcia na drogach o każdej porze. ... zobacz szczegóły wpisu »