Aparaty słuchowe Wrocław

Przychodnia Aparatus z Wrocławia oferuje badania słuchu dla osób w każdym wieku, dopasowanie nowych aparatów słuchowych oraz serwis używanych aparatów. Oferuje również szeroki wybór wkładek usznych, baterie do aparatów słuchowych i inne akcesoria związane z aparatami słuchowymi. W sprzedaży znajdują się jednocześnie stosunkowo tanie aparaty słuchowe, proste w obsłudze, jak też bardzo zaawansowane technologicznie, które mają szereg możliwości dotyczących ustawień i konfiguracji. Na aparaty słuchowe udzielana jest 3 letnia gwarancja i możliwość ciągłego serwisu pogwarancyjnego. Pracownicy przychodni Aparatus udzielają informacji związanych z dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia. Dużą wygodą dla pacjentów jest możliwość dojazdu do osób niepełnosprawnych na terenie Wrocławia, Poznania, a nawet dużego obszaru województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego.

  • Tytuł wpisu: Aparaty słuchowe Wrocław
  • Adres witryny: aparatus24.pl
  • Data dodania: 02.06.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.6/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Witaminy z grupy A

Witaminy z grupy A »Dodano - 18.10.2011

Promowana strona służy prezentacji preparatów z linii Bodymax. Zalecane jest przyjmowanie tych preparatów np. przy męczącej pracy. Oferowane produkty pomagają np. na słabą odporność czy problemy z potencją. Produkty z tej serii są bogate w witaminy i inne składniki, np. magnez. Preparaty Bodymax są laureatami licznych ... zobacz szczegóły wpisu »

Powiększenie piersi

Powiększenie piersi »Dodano - 04.09.2013

Czego szukają kobiety? Nie jeden mężczyzna chciałby to zrozumieć. Oprócz rzeczy oczywistych, jak np. szczęście czy dom, kobiety przede wszystkim pragną uwagi i robią wiele rzeczy, by ją zdobyć, a że panowie kochają oczami, więc najprościej o zainteresowanie poprzez odpowiednią prezencję damskich kształtów. Co zrobić, j... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.misebla.com

Http://www.misebla.com »Dodano - 04.09.2013

MISEBLA to marka powstała w roku 2011 zajmująca się tworzeniem modnych i nowoczesnych, jak również ponadczasowych ubrań damskich. Nasz zespół szyje bluzki według najnowszych trendów kładąc szczególny nacisk na wybór odpowiednich tkanin. Wysoka jakość materiałów sprawia, że firma Misebla cieszy się coraz większą renomą,... zobacz szczegóły wpisu »

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe »Dodano - 11.11.2015

Pacjenci z niedosłuchem coraz częściej poszukują nowoczesnych aparatów słuchowych wykorzystujących technologie cyfrowe. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają lepiej niż do tej pory wzmacniać dobiegający do ucha dźwięk i zapewniają znacznie wyższy komfort. Wśród renomowanych producentów aparatów słuchowych znajdu... zobacz szczegóły wpisu »

6weidera.wroclaw.pl

6weidera.wroclaw.pl »Dodano - 11.04.2016

Aktywność fizyczna to w ostatnich latach ogromnie popularna sprawa. Nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Idąc na spacer, a także do sklepu możemy dostrzec dużą ilość ludzi uprawiających jogging. Społeczeństwo zaczęło dbać o swoją sylwetkę i kondycję dla samego siebie, ale również z chęci popisania się doskonałą sy... zobacz szczegóły wpisu »

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów »Dodano - 01.07.2022

Wypadanie włosów i łysienie jest istotnym problemem dla wielu osób, ale pod opieką doświadczonego lekarza, w dobrej klinice można uporać się z tym problemem.W zależności od rodzaju łysienia i ogólnego stanu swojego zdrowia pacjent może skorzystać z przeszczepu włosów lub rozpocząć inne terapie dla włosów.Przeszczep wło... zobacz szczegóły wpisu »